Mažoji architektūra

Mažosios architektūros elementai jūsų namų sodui suteikia elegancijos ir išskirtinumo. Sode puikiai dera natūralių akmenų subtilumas ir modernios konstrukcijos. Profesionaliose rankose paprasti akmenys gali virsti meno kūriniais, džiugindami akį rafinuotu grožiu jūsų sode.

Akmens kompozicijos. Pertvaros, suoleliai, natūralūs takai, sienelės, laiptai – tai gražūs ir funkcionalūs elementai sujungia aplinką į visumą, paryškindami sodo augalus, suteikia aplinkai unikalumo.

Terasos. Tai vienas dažniausių pasirinkimų norint sukurti poilsio zoną gryname ore. Jungiantis kambario ir lauko erdves. Terasa suteikia laisves , tuo pačiu ir privatumo pojūtį. Įvairaus stiliaus terasos apsaugodamos nuo oro sąlygų, prailgina laiką, leidžiamą atvirame ore, yra patogios kasdieniniam naudojimui

Dirbtiniai vandens telkiniai. Vanduo teikia žmogui ramybę. Tai vienas gamtos elementų, todėl vandens telkiniai sodyboje stiprina namų ryšį su gamta. Įsirengę vandens telkinį net nepastebėsite, kaip vėl ir vėl norėsite prie jo ateiti. Pažiūrėti į plaukiojančias žuvis, pasiklausyti vandens kritimo, tekėjimo, o vakare pasigrožėti šviesų žaismu.  Mūsų specialistų pagalba vandens telkinys gali atsirasti ir jūsų sodo aplinkoje.

Baseinas. Tai puiki namų detalė tiems, kurie mėgsta laisvalaikį leisti gamtoje prie vandens. Krantų apželdinimas, akmenų struktūros vandens lelijos, ramiai plaukiančios žuvys – nuostabi oazė jūsų namuose.

Vandens krioklys. Jei jau įsivaizduojate savo sodą, kuriame turėtų būti vandens telkinys, bet jame trūksta gyvybės, vandens krioklys yra puiki išeitis. Tylus vandens čiurlenimas ramins, leis pasijusti tikroje gamtoje.

Fontanas. Tikrai pagyvins jus supančią aplinką. Įvairaus dydžio, formos, kaskadų fontanai tinka tiek didelėms apželdinamoms erdvėms, tiek ir mažesniems kiemams, sodams. Suraskite tinkamą sau.

Tvoros, sienos, pertvaros sodyboje atlieka daug funkcijų. Jos labai reikalingos žmonėms norintiems daugiau privatumo, ar gyvenvietėms, esančioms netoli miško, laukinės gamtos. Tvora atskiria jūsų teritoriją, kad nesilankytų nepageidaujami svečiai – laukiniai gyvūnai, tokie kaip kiškiai, graužiantys ir naikinantys sodinukus. Tvora tai ne tik apsauga ir privatumas- tvora gali tapti ir dekoratyvi, puošni jūsų sodo detalė.

Taip pat kuriame žalios sienas, atramines sienas, gyvatvores.

www.sodoservisas.lt - 9
www.sodoservisas.lt - 13
www.sodoservisas.lt - 12
www.sodoservisas.lt - 11